Jednoduché, kvalitní, lehké, bezpečnější – kvalita se skrývá v maličkostech.

LABO Moravia - výklopná vrata

Vrata Berry jsou nejprodávanější garážová vrata v Evropě.

Výklopná vrata jsou ideální k renovaci prefabrikovaných garáží a řadových garáží.

Výklopná vrata se skládají z rámu a výklopného křídla. Výklopné křídlo s ocelovou výplní se vyrábí s motivy dle katalogu. Rám vrat i vratové křídlo jsou žárově pozinkovány až k řezným hranám. Tím jsou vrata chráněna optimálně proti korozi a povětrnostním podmínkám. Vratové křídlo je vyrobeno v barvě a dodáváno sériově v obzvlášť výhodně v barvě bílé a hnědé, v 10-ti zvýhodněných barvách za stejnou cenu a také v přibližně 200 barvách podle škály RAL. Vyjma barev perleťových a metalických.

Vratové křídlo lze dodat bez výplně. To je důležité pro vlastní sladění materiálu a barev s okny nebo jinými dřevěnými prvky ve stavbě. Zákazník si tak navrhne vlastní výplň vrat. Nutno dodržet maximální zatížení na m2 plochy vratového křídla!!!

Výklopná vrata lze také dodat s výplní z masivního dřeva dle katalogu.

Vrata Berry od firmy Hörmann jsou spolehlivě zabezpečená proti pádu a sevření. Výklopná vrata jsou prověřena a certifikována podle vysokých bezpečnostních požadavků a výkonových vlastností evropské normy EN13241-1.

Vyzrálá technika, stabilita a moderní design.


LABO Moravia - Rolovací vrataRolovací systémy najdou uplatnění všude tam, kde jsou požadavky na minimální prostor pro umístění systému vrat. Možnost použití rolovacích vrat lze se schránkou nebo bez. Pro každý stavební otvor máme řešení. Řešení systému ALUKON.

Lamely T77/0,5 jsou profilovány válcováním z hliníkových lakovaných svitků a vyplněny pěnou neobsahující FCKW. Pro extremní rozměry a zatížení jsou lamely P77 vyráběny protlačováním. Lakování protlačovaných lamel je vícestupňové. Jsou nanášeny strukturované práškové barvy. Tato technologie zajišťuje optimální odolnost povrchu proti UV a povětrnostním vlivům. Posledním představitelem jsou protlačované prosvětlovací lamely SFP-S, které lze použít jako mříž. Barevné odstíny válcovaných lamel jsou dány platným vzorníkem, protlačované lamely dle vzorníku RAL. Vodící lišty hliníkové jsou protlačované s těsněním a povrchovou úpravou. Schránky pro vrata jsou se zámkovým spojením hliníkové s povrchovou úpravou. Bočnice pro schránky na menší vrata jsou hliníkové tlakové odlitky. Pro větší vrata jsou bočnice ocelové. Pro oba typy se používají pojezdy do schránek pro tangenciální navinutí lamel. V případě vrat bez schránky se používají ocelové konzole žárově pozinkované s pojezdy.

Pro extrémní zatížení se používá průmyslová konzole žárově pozinkovaná s naklápěcími ložisky.

Rolovací vrata a mříže jsou standardně vybaveny trubkovými pohony BECKER. Pro velká zatížení se používají boční pohony a řízení BECKER.

Elektrické pohony s ruční nouzovou klikou jsou dodávány na přání, ale v případu výpadku energie jsou důležitým detailem. Rolovací vrata a mříže systému ALUKON jsou vyráběny pod přísnou kontrolou a tím je zajištěna vysoké kvalita.

Rolovací vrata a mříže jsou vyráběny na zakázku. To znamená, že lze dodat vrata nebo mříže na požadovaný stavební otvor dle potřeby. Lze tedy sestavit vrata a mříže dle požadavku zákazníka vždy při dodržení platných norem.

To je něco z čeho se můžete dlouho radovat!!!

 

Garagen Sectionaltor 2spSekční vrata se otvírají svisle a leží úsporně pod stropem. Tento konstrukční princip vám poskytne maximum místa v garáži a k parkování před garáží. Je-li garáž přímo u chodníku, nesmí se vrata vyklápět před garáž. Zde jsou řešením svisle neotevírající sekční vrata.

Výklopná vrata jsou ideální k renovaci prefabrikovaných garáží a řadových garáží.

Sekční vrata se skládají z pozinkované zárubně s těsněním. Vrata jsou tak utěsněna ze tří pevných stran. Spodní těsnění je umístěno na sekci, to zamezuje při zavření vnikání sněhu nebo nečistot do garáže.
Vysokou kvalitu dodává vratovému křídlu žárově pozinkovaný materiál, vysoce kvalitní polyesterová barva a ražba woodgrain tvoří dohromady velmi jakostní povrch, který odolává korozi, okolním vlivům a vyžaduje minimální údržbu.
Vratové křídlo je dodáváno sériově v obzvlášť výhodně v barvě provozně bílé v jedenácti zvýhodněných barvách, dále v barvách dle škály RAL nebo s fólií(zlatý dub, mahagon).

Sekční vrata lze také dodat s výplní z masivního dřeva dle katalogu.

Sekční vrata jsou spolehlivě zabezpečená proti pádu a sevření. Sekční vrata jsou prověřena a certifikována podle vysokých bezpečnostních požadavků a výkonových vlastností evropské normy EN13241-1.

Vrcholem komfortu a podtržením kvality vrat je spolehlivý a kvalitní pohon. Stropní pohony Hörmann představují nejvyšší úroveň a kvalitu na kterou se můžete plně spolehnout. Vrata se s pohonem Hörmann pohybují spolehlivě, jsou uzavřena proti vloupání a Vy se nemusíte o nic starat. Další předností je tichý a klidný pohyb vrat s vysokou životností.

Speciální řešení.

 

csm Seitensectionaltor 1000x700 94d195e364

Vertikální vrata lze použít tam, kde nelze umístit sekční, rolovací vrata nebo výklopná vrata. Kování vertikálních vrat je umístěno na vnitřní stěně garáže i s pohonem a řídící jednotkou, která je kolmá na stavební otvor. Kování vrat je umístěno na podlaze a na stropě garáže. V tomto kování se pohybuje vertikálně vratové křídlo.

Vratové křídlo je vyrobeno z materiálů, které se používají pro rolovací nebo sekční vrata. To znamená, že se používají hliníkové lamely, sekce pro sekční vrata nebo dřevo.

Vertikální vrata jsou výrobkem ve speciálním provedení, ale plně funkční a se vším komfortem jako ostatní vratové systémy. Samozřejmě dle platných evropských normy EN13241-1.

© 2018 LABO Moravia, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.