Rolovací vrata

Vyzrálá technika, stabilita a moderní design.


LABO Moravia - Rolovací vrataRolovací systémy najdou uplatnění všude tam, kde jsou požadavky na minimální prostor pro umístění systému vrat. Možnost použití rolovacích vrat lze se schránkou nebo bez. Pro každý stavební otvor máme řešení. Řešení systému ALUKON.

Lamely T77/0,5 jsou profilovány válcováním z hliníkových lakovaných svitků a vyplněny pěnou neobsahující FCKW. Pro extremní rozměry a zatížení jsou lamely P77 vyráběny protlačováním. Lakování protlačovaných lamel je vícestupňové. Jsou nanášeny strukturované práškové barvy. Tato technologie zajišťuje optimální odolnost povrchu proti UV a povětrnostním vlivům. Posledním představitelem jsou protlačované prosvětlovací lamely SFP-S, které lze použít jako mříž. Barevné odstíny válcovaných lamel jsou dány platným vzorníkem, protlačované lamely dle vzorníku RAL. Vodící lišty hliníkové jsou protlačované s těsněním a povrchovou úpravou. Schránky pro vrata jsou se zámkovým spojením hliníkové s povrchovou úpravou. Bočnice pro schránky na menší vrata jsou hliníkové tlakové odlitky. Pro větší vrata jsou bočnice ocelové. Pro oba typy se používají pojezdy do schránek pro tangenciální navinutí lamel. V případě vrat bez schránky se používají ocelové konzole žárově pozinkované s pojezdy.

Pro extrémní zatížení se používá průmyslová konzole žárově pozinkovaná s naklápěcími ložisky.

Rolovací vrata a mříže jsou standardně vybaveny trubkovými pohony BECKER. Pro velká zatížení se používají boční pohony a řízení BECKER.

Elektrické pohony s ruční nouzovou klikou jsou dodávány na přání, ale v případu výpadku energie jsou důležitým detailem. Rolovací vrata a mříže systému ALUKON jsou vyráběny pod přísnou kontrolou a tím je zajištěna vysoké kvalita.

Rolovací vrata a mříže jsou vyráběny na zakázku. To znamená, že lze dodat vrata nebo mříže na požadovaný stavební otvor dle potřeby. Lze tedy sestavit vrata a mříže dle požadavku zákazníka vždy při dodržení platných norem.

© 2018 LABO Moravia, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.