Žaluzie vertikální interiérové

Slouží k vytvoření pohody a sladění interiéru. Na našem trhu se nejprve prosadily v interiérech komerčních budov. Dnes jsou samozřejmostí nových domů nebo moderních domácností.

 

Popis žaluzie
Vertikální žaluzie se skládá z horního aluminiového vedení s ovládacím mechanismem, který je přizpůsoben pro lamely šířce 63, 89,111 a 127 mm. Tyto lamely jsou textilní, PVC nebo hliníkové. Ovládání žaluzií je standardně ruční , ale je samozřejmě možno elektrické ovládání s dálkovým ovládání. Žaluzie se vyrábí v pravoúhlých tvarech (čtverec, obdélník ), do šikmin, ale také horizontální a vertikální oblouky včetně kombinací těchto tvarů. Aluminiové vedení je možno samozřejmě zapustit do stropu, aby nepůsobilo rušivě. Je zde také možnost upevnění látek v přídavném dolním aluminiovém vedení, které se používá zejména před střešními okny.

Textilní lamely jsou rozděleny do jedenácti skupin. Toto rozdělení je na základě vlastností materiálu (nehořlavost, antistatika, omyvatelnost, průsvitnost). Samozřejmě každá tato skupina obsahuje rozličná dekorativní provedení jak strukturální, tak barevná.

PVC lamely jsou vyrobeny z vysoce kvalitního plastu s antistatickou úpravou a jejich povrchový design je na vysoké úrovni. Často dochází k dojmu, že jde o textilii nebo hliník.

Hliníkové lamely patří mezi špičkovou dekoraci u vertikálních žaluzií.

© 2018 LABO Moravia, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.