Sekční vrata

To je něco z čeho se můžete dlouho radovat!!!

 

Garagen Sectionaltor 2spSekční vrata se otvírají svisle a leží úsporně pod stropem. Tento konstrukční princip vám poskytne maximum místa v garáži a k parkování před garáží. Je-li garáž přímo u chodníku, nesmí se vrata vyklápět před garáž. Zde jsou řešením svisle neotevírající sekční vrata.

Výklopná vrata jsou ideální k renovaci prefabrikovaných garáží a řadových garáží.

Sekční vrata se skládají z pozinkované zárubně s těsněním. Vrata jsou tak utěsněna ze tří pevných stran. Spodní těsnění je umístěno na sekci, to zamezuje při zavření vnikání sněhu nebo nečistot do garáže.
Vysokou kvalitu dodává vratovému křídlu žárově pozinkovaný materiál, vysoce kvalitní polyesterová barva a ražba woodgrain tvoří dohromady velmi jakostní povrch, který odolává korozi, okolním vlivům a vyžaduje minimální údržbu.
Vratové křídlo je dodáváno sériově v obzvlášť výhodně v barvě provozně bílé v jedenácti zvýhodněných barvách, dále v barvách dle škály RAL nebo s fólií(zlatý dub, mahagon).

Sekční vrata lze také dodat s výplní z masivního dřeva dle katalogu.

Sekční vrata jsou spolehlivě zabezpečená proti pádu a sevření. Sekční vrata jsou prověřena a certifikována podle vysokých bezpečnostních požadavků a výkonových vlastností evropské normy EN13241-1.

Vrcholem komfortu a podtržením kvality vrat je spolehlivý a kvalitní pohon. Stropní pohony Hörmann představují nejvyšší úroveň a kvalitu na kterou se můžete plně spolehnout. Vrata se s pohonem Hörmann pohybují spolehlivě, jsou uzavřena proti vloupání a Vy se nemusíte o nic starat. Další předností je tichý a klidný pohyb vrat s vysokou životností.

Fotogalerie - Sekční vrata

© 2018 LABO Moravia, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.