Markýzy

Vždy v klidu a pohodě ve stínu.


Sluneční clony rozdělujeme na :

  • Výsuvné - Delta, Azur, TionSelekt, Jumbo
  • Polokazetové a kazetové – Casabox, Tendabox
  • Pergoly – Miranda
  • Sklopné a svislé clony – Metro, Universal, Vertikál, Verimatik
  • Zastínění zimních zahrad - Automatik, Arkáda, Targa

 

Markýzy jsou nedílnou součástí proti sluneční techniky a také nejběžnějším představitelem. Jsou určeny pro vytvoření pohody před slunečními paprsky, aby vytvářely stín a příjemné prostředí.

Markýza (nejpoužívanější) je konstrukčně sestavena pomocí nosného ocelového profilu. Nosný profil na kterém jsou uložena ramena a hřídel s potahem, je určen pro montáž do stropu nebo na zeď. Sklon markýzy může být 5 až 75 stupňů. Všechny prvky markýzy jsou povrchově upraveny barvou dle RAL nebo zinkovány.

Potahy markýzy jsou vyrobeny z odolných vysoce kvalitních akrylátových tkanin. Barvy odolávají účinkům UV záření a použité materiály zaručují vysokou stálost barev. Látka je ošetřena proti účinkům plísní a bakterií pomocí látek šetrných k životnímu prostředí. Impregnace látky zajišťuje dlouhodobou odolnost vůči vodě, špíně a mastnotě. Potahy jsou nabízeny vždy dle platného katalogu, který je vždy aktuální pro danou sezónu.
Markýzu lze ovládat pomocí převodovky s klikou nebo pomocí pohonu s řízením. Pohony a řízení firmy BECKER jsou vysoce spolehlivé, kvalitní a jednoduché na ovládání. Dnes je běžným ovládáním dálkový ovladač s ochranným větrným čidlem.

 

Sluneční clony se používají pro zastínění balkonů, teras, letních zahrádek, prosklených fasád, zimních zahrad …..

© 2018 LABO Moravia, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.