Žaluzie horizontální interierové

Interiérové žaluzie slouží k ochraně před slunečním tepelným zářením, které je sníženo nakloněním lamel tak, aby slunce nepronikalo přes okenní skla. V letních dnech se tak teplota v místnostech sníží při zavření o 4 až 6 stupňů celsia bez nákladů na energie (klimatizaci).

Interiérové žaluzie neodmyslitelně patří snad do každé domácnosti, kanceláře, haly, budovy . Slouží nejen jako clona proti slunečním paprskům, ale jejich design slouží jako elegantní doplněk k dotvoření interiéru.

 

Popis žaluzie
Žaluzie jsou vyráběny v šířce lamel 16 , 25, 35 a 50 mm a to v provedení lamel hliníkových nebo dřevěných. Ovládání žaluzií je převážně ruční, ale je možno doplnit i ovládáním elektrickým. Žaluzie jsou kromě pravoúhlých tvarů vyráběny do šikmin, oblouků a nestandardních rozměrů.
Standardně jsou dodávány žaluzie v 30 barvách hliníkových lamel, horní a dolní profil je ocelový v 5 barvách a vedení s provázky jsou přizpůsobeny vždy jednotlivým odstínům.

LaboLux je nadstandardní provedení hliníkových žaluzií ve velmi široké kolekci barev, odstínů lamel v návaznosti na barevné sladění horních a dolních profilů, vedení a provázků včetně doplňků.

ISO provedení jsou žaluzie s krytovaným hliníkovým horním a dolním profilem, ovládané pomocí nekonečného korálku. Určena převážně pro plastová a dřevěná eurookna.

© 2018 LABO Moravia, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.